Iğdır Diyadin Dıyadın Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 13 sa önce
Dıyadın Eczanesi logo
Dıyadın Eczanesi logo

Dıyadın Eczanesi

0
(0)

Iğdır Diyadin Dıyadın Eczanesi. Nöbetçi Dıyadın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dıyadın Eczanesi Iğdır ili Diyadin İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dıyadın Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dıyadın Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dıyadın Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dıyadın Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dıyadın Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ağustos 2022 Pazartesi Iğdır Diyadin Nöbetçi Dıyadın Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dıyadın Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dıyadın Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dıyadın Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dıyadın Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dıyadın Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dıyadın Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dıyadın Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dıyadın Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Umut Eczanesi

Iğdır Uzundere Umut Eczanesi. Nöbetçi Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çayırlı Eczanesi

Iğdır Çayırlı Çayırlı Eczanesi. Nöbetçi Çayırlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Iğdır Aralık Özlem Eczanesi. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şehir Bölge Eczanesi

Iğdır Palandöken Şehir Bölge Eczanesi. Nöbetçi Şehir Bölge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.