Yavuz Eczanesi

Yavuz Eczanesi

 • Iğdır - Aralik
 • tarihinde nöbetçi
 • 05054909212 05054909212
 • KARŞIYAKA MAH.MİLLİEGEMENLİK CAD.NO:4 ARALIK-IĞDIR
(0)
Tuzluca Sağlık Eczanesi

Tuzluca Sağlık Eczanesi

 • Iğdır - Tuzluca
 • tarihinde nöbetçi
 • 04763112323 04763112323
 • CUMHURİYET MAH.SAĞLIK OCAĞI YOLU N0:35/A TUZLUCA-IĞDIR
(0)
Korkmaz Eczanesi

Korkmaz Eczanesi

 • Iğdır - Merkez
 • tarihinde nöbetçi
 • 04762271423 04762271423
 • SÖĞÜTLÜ MAH. 636.SOK. NO:14 IĞDIR
(0)
Plaka İlçe Adı Şehir Nöbetçi Eczane Eczane Sayısı
76 Aralik Iğdır 1 3
76 Merkez Iğdır 1 35
76 Tuzluca Iğdır 1 3

8 Aralık 2021 Çarşamba Iğdır Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Iğdır nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Iğdır nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük şehirlerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Mesai saatleri dışında hastaların ilaç ihtiyaçlarını karşılayabilmek için nöbetçi eczanelere ihtiyaç duyulur. Iğdır Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar devam eder. Bu sayede hastalara kesintisiz ilaç temini yapılır.

Iğdır Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nöbetçi eczane, ilaç ihtiyacının mesai saatlerin dışında da karşılanabilmesi için oluşturulmuş düzenli bir eczane nöbet sistemidir.

Iğdır Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Iğdır ilindeki nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Iğdır nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak ilgili eczanenin profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Iğdır ilindeki nöbetçi eczanelere ait telefon numaralarından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Iğdır ilindeki nöbetçi eczanelere ait harita bilgisini almak için ilgili nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası ilgili nöbetçi eczaneye ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bazı Şehirlerin Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı illeri listeledik. Dilediğiniz ile tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Aksaray Nöbetçi Eczaneleri

Aksaray Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın Aksaray nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Konya Nöbetçi Eczaneleri

Konya Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın Konya nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ordu Nöbetçi Eczaneleri

Ordu Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın Ordu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Nöbetçi Eczaneleri

Gaziantep Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın Gaziantep nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://igdir.eczaneleri.net/ https://t.me/s/resimlink