Yavuz Eczanesi

Yavuz Eczanesi

  • Iğdır - Aralik
  • tarihinde nöbetçi
  • 05054909212 05054909212
  • KARŞIYAKA MAH.MİLLİEGEMENLİK CAD.NO:4 ARALIK-IĞDIR
(0)

8 Aralık 2021 Çarşamba Iğdır Aralık Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır ili Aralık ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Iğdır Aralık Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Iğdır Aralık nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Iğdır Aralık nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Aralık ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Aralık ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Iğdır Aralik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aralık Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aralık Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Aralık nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Aralık ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aralık nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aralık ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Iğdır İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tuzluca Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır Tuzluca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tuzluca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.