Iğdır Ispir Yeni Burçak Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 32 dk önce
Yeni Burçak Eczanesi logo
Yeni Burçak Eczanesi logo

Yeni Burçak Eczanesi

0
(0)

Iğdır Ispir Yeni Burçak Eczanesi. Nöbetçi Yeni Burçak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Burçak Eczanesi Iğdır ili Ispir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Burçak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Burçak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Burçak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Burçak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Burçak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ağustos 2022 Pazartesi Iğdır Ispir Nöbetçi Yeni Burçak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Burçak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Burçak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Burçak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Burçak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Burçak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Burçak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Burçak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Burçak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kömürcü Eczanesi

Iğdır Merkez Kömürcü Eczanesi. Nöbetçi Kömürcü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tekın Eczanesi

Iğdır Doğubayazıt Tekın Eczanesi. Nöbetçi Tekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Altunyıldız Eczanesi

Iğdır Yakutiye Altunyıldız Eczanesi. Nöbetçi Altunyıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arpaçay Saffet Eczanesi

Iğdır Arpaçay Arpaçay Saffet Eczanesi. Nöbetçi Arpaçay Saffet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.