Iğdır Merkez Işık Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Işık Eczanesi logo
Işık Eczanesi logo

Işık Eczanesi

0
(0)

Iğdır Merkez Işık Eczanesi. Nöbetçi Işık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Işık Eczanesi Iğdır ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Işık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Işık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Işık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Işık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Işık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Iğdır Merkez Nöbetçi Işık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Işık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Işık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Işık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Işık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Işık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Işık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Işık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Işık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Arpaçay Saffet Eczanesi

Iğdır Arpaçay Arpaçay Saffet Eczanesi. Nöbetçi Arpaçay Saffet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şehr I Şifa Eczanesi

Iğdır Hınıs Şehr I Şifa Eczanesi. Nöbetçi Şehr I Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Hilal Eczanesi

Iğdır Çat Yeni Hilal Eczanesi. Nöbetçi Yeni Hilal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tutak Eczanesi

Iğdır Tutak Tutak Eczanesi. Nöbetçi Tutak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.