Iğdır Karaçoban Merkez Resuloğulları Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 15 sa önce
Merkez Resuloğulları Eczanesi logo
Merkez Resuloğulları Eczanesi logo

Merkez Resuloğulları Eczanesi

0
(0)

Iğdır Karaçoban Merkez Resuloğulları Eczanesi. Nöbetçi Merkez Resuloğulları Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Merkez Resuloğulları Eczanesi Iğdır ili Karaçoban İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Merkez Resuloğulları Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Merkez Resuloğulları Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Merkez Resuloğulları Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merkez Resuloğulları Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Merkez Resuloğulları Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ağustos 2022 Pazartesi Iğdır Karaçoban Nöbetçi Merkez Resuloğulları Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Merkez Resuloğulları Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Resuloğulları Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Resuloğulları Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Merkez Resuloğulları Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Merkez Resuloğulları Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez Resuloğulları Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez Resuloğulları Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Merkez Resuloğulları Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gökçe Eczanesi

Iğdır Oltu Gökçe Eczanesi. Nöbetçi Gökçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Eczanesi

Iğdır Kağızman Nur Eczanesi. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özge Eczanesi

Iğdır Merkez Özge Eczanesi. Nöbetçi Özge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arpaçay Saffet Eczanesi

Iğdır Arpaçay Arpaçay Saffet Eczanesi. Nöbetçi Arpaçay Saffet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.