Tuzluca Sağlık Eczanesi logo
Tuzluca Sağlık Eczanesi logo

Tuzluca Sağlık Eczanesi

  • Iğdır - Tuzluca
  • 04763112323
  • CUMHURİYET MAH.SAĞLIK OCAĞI YOLU N0:35/A TUZLUCA-IĞDIR
  • 32
(0)
Tuzluca Sağlık Eczanesi Iğdır ili Tuzluca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tuzluca Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tuzluca Sağlık Eczanesi Iğdır ili Tuzluca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tuzluca Sağlık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tuzluca Sağlık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Aralık 2021 Çarşamba Iğdır Tuzluca Nöbetçi Tuzluca Sağlık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuzluca Sağlık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuzluca Sağlık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tuzluca Sağlık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tuzluca Sağlık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuzluca Sağlık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuzluca Sağlık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tuzluca Sağlık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Korkmaz Eczanesi

Korkmaz Eczanesi Iğdır ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Korkmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yavuz Eczanesi

Yavuz Eczanesi Iğdır ili Aralık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yavuz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.