Iğdır Tuzluca Tuzluca Sağlık Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 24 dk önce
Tuzluca Sağlık Eczanesi logo

Tuzluca Sağlık Eczanesi


0
(0)

Iğdır Tuzluca Tuzluca Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Tuzluca Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Tuzluca Sağlık Eczanesi Iğdır ili Tuzluca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tuzluca Sağlık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tuzluca Sağlık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Aralık 2022 Salı Iğdır Tuzluca Nöbetçi Tuzluca Sağlık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuzluca Sağlık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuzluca Sağlık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuzluca Sağlık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tuzluca Sağlık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tuzluca Sağlık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuzluca Sağlık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuzluca Sağlık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tuzluca Sağlık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Iğdır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yavuz Eczanesi

Iğdır Aralık Yavuz Eczanesi. Nöbetçi Yavuz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Eczanesi

Iğdır Merkez Çiğdem Eczanesi. Nöbetçi Çiğdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.