Tuzluca Sağlık Eczanesi

Tuzluca Sağlık Eczanesi

  • Iğdır - Tuzluca
  • tarihinde nöbetçi
  • 04763112323 04763112323
  • CUMHURİYET MAH.SAĞLIK OCAĞI YOLU N0:35/A TUZLUCA-IĞDIR
(0)

8 Aralık 2021 Çarşamba Iğdır Tuzluca Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır ili Tuzluca ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Iğdır Tuzluca Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Iğdır Tuzluca nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Iğdır Tuzluca nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Tuzluca ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Tuzluca ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Iğdır Tuzluca Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuzluca Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuzluca Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Tuzluca nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Tuzluca ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuzluca nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuzluca ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Iğdır İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Iğdır ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Aralık Nöbetçi Eczaneleri

Iğdır Aralık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Aralık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.